STIPENDIJE I KREDITI 2019/20.

Studenti koji su upisani na budžet za školsku 2019/20. godinu mogu konkurisati za dodelu studentske stipendije ili kredita Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije pod uslovima koji se nalaze u tekstu Konkursa (tabla 37 i 38 - kod slušaonice I). Studenti koji prvi put konkurišu Prijavu na Konkurs mogu kupiti u Prosvetnom pregledu, Dečanska 6 u Beogradu.

Obrazac 1a – za nastavak stipendije ili kredita može se preuzeti na šalteru br. 2 - od 8 do 13 sati, svakog radnog dana.

Nastavak stipendije – dokumentacija:

• Obrazac 1a + kopija istog obrasca u 1 primerku;
  • Očitana lična karta ili kopija ako nije čipovana.

Nastavak kredita – dokumentacija:

• Obrazac 1a + kopija istog u 1 primerku;
  • Obrazac 3 i 4 (skinuti sa sajta UniCredit banke) overiti u Upravi prihoda mesta stanovanja o proseku primanja roditelja prvih 6 meseci tekuće godine);
  • Očitana lična karta ili kopija ako nije čipovana.

Dokumentacija će se primati od 1. do 31.10.2019. godine - SA INDEKSOM na šalteru br. 2 od 8-13 sati svakog radnog dana

1.10.2019 .g.                                                    IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA