Prijave za studentske stipendije i kredite za šk. 2022/2023. god.

Studenti koji su završili upis u školsku 2022/23.godinu na teret BUDŽETA, mogu podneti kompletnu dokumentaciju za dodelu KREDITA ili STIPENDIJE Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, najkasnije do 31. oktobra 2022. god.

Sve bliže informacije mogu se naći na Konkursnim plakatima postavljenim na tabli 37 i 38 (kod sluš. I) ili na šalteru br. 2 u Šalter sali Fakulteta.

Obrasce 1a, za nastavak stipendije ili kredita, ili prelaz sa kredita na stipendiju i obratno, mogu se podići na šalteru br. 2, svakog radnog dana od 8 do 13 sati.

Studenti master i doktorskih studija takođe predaju kompletnu dokumentaciju na šalteru br. 2 od 8 do 13 sati do 31. oktobra 2022. godine.

Originalnu brošuru možete nabaviti u „Prosvetnom pregledu“, Beograd, Dečanska br.6 (studenti koji prvi put konkurišu).

Konkurs za školsku 2022/23. možete naći na sajtu Ministarstva prosvete RS i sajtu UniCredit banke (http://studenti.unicreditbank.rs).