OBAVEŠTENJE O ULASKU U ZGRADU UNIVERZITETA U BEOGRADU – PRAVNOG FAKULTETA dok traje opasnost od širenja zarazne bolesti COVID-19

Drage studentkinje i studenti,

Zbog pogoršanja epidemiološke situacije, a u skladu sa pooštravanjem protivepidemijskih mera u Republici Srbiji, uvedenih zbog suzbijanja zarazne bolesti COVID-19, sa ciljem zaštite zdravlja studenata i zaposlenih podsećamo vas na ranije doneta pravila i obaveštavamo vas da će od srede, 10. marta 2021. godine, u zgradu Fakulteta studenti moći da uđu samo ako kod sebe imaju indeks.

U nadi da ćemo što pre biti u situaciji da obavljamo svoje obaveze na uobičajen način, molimo vas da dok traje opasnost od širenja zarazne bolesti COVID-19 u zgradu Fakulteta dolazite samo kada je to neophodno, kao i da se tom prilikom striktno pridržavate svih epidemioloških mera.

Beograd, 8. mart 2021. godine

UPRAVA FAKULTETA