Obaveštenje o prijavljivanju ispita za septembarski ispitni rok I

I Obaveštavaju se studenti doktorskih akademskih studija da će se prijave ispita za septembarski ispitni rok I primati od 2. do 11. jula 2021. godine.

Septembarski ispitni rok I će trajati od 23. avgusta do 4. septembra 2021. godine.

Prijave pristupnog rada dostavljaju se Odseku za master i doktorske studije nakon određivanja komisije za polaganje ispita iz predmeta Metodi naučnoistraživačkog rada i veštine i nakon što oba člana komisije potvrde temu pristupnog rada.

Napomene:

Studenti pribavljaju potpis privremenog mentora i nastavnika Metoda naučnoistraživačkog rada i veština, gde je to na obrascu naglašeno.

Studenti kojima su već određene komisije za polaganje ispita treba samo da obaveste Odsek za master i doktorske studije o nameri da pristupe ispitu u septembarskom ispitnom roku I.

Metodi - obrazac ispitne prijave

Pristupni rad - obrazac prijave

Usmeni doktorski ispit - obrazac ispitne prijave