Obaveštenje o prijavljivanju ispita za junski ispitni rok I

I Obaveštavaju se studenti master akademskih studija - Master evropskih integracija da će se prijavljivanje ispita za junski ispitni rok I obaviti u periodu od 23. do 28. aprila 2021. godine.

Junski ispitni rok I trajaće od 27. maja do 12. juna 2021. godine.

Važne napomene:

1. Svi studenti prijavljuju ispit putem studentskog e-naloga. Mole se studenti koji nisu kreirali studentski e-nalog da to učine u skladu sa obaveštenjem dostupnim na internet stranici Fakulteta: http://info.ius.bg.ac.rs/newsonepost.aspx?id=44&grupaid=37&studijeid=2 (Studentski info/master evropskih integracija/opšte informacije/E-student uputstvo).

- Studenti upisani prvi put školske 2020/2021. godine ne plaćaju prva dva prijavljivanja ispita.

- Studenti koji su školske 2020/2021. godine izvršili ponovni upis ne plaćaju naknadu za prvo prijavljivanje ispita.

2. Naknade za prijavljivanje ispita su:

-  državljani Republike Srbije i Republike Srpske - 6.000,00 dinara po ispitu,

-  strani državljani - 100 evra (u dinarskoj protivvrednosti) po ispitu.

Studenti upisani školske 2019/2020. godine plaćaju navedenu naknadu za svako prijavljivanje ispita.Studenti upisani školske 2018/2019. godine, kojima je odobreno produženje roka za završetak studija u školskoj 2020/2021. godini, plaćaju navedenu naknadu za svako prijavljivanje ispita.

Za prijavljivanje ispita van roka za prijavljivanje, a do početka ispitnog roka, uplaćuje se naknada:

-  državljani Republike Srbije i Republike Srpske - 2.000,00 dinara po ispitu,

-  strani državljani - 40 evra (u dinarskoj protivvrednosti) po ispitu.

Naknadno prijavljivanje ispita vrši se kontaktiranjem Odseka za master i doktorske studije.

Uplata se vrši na tekući račun Pravnog fakulteta 840-1439666-55.

- u polje broj modela upisuje se 97,

- u polje poziv na broj (odobrenje) upisuje se jedinstveni kontrolni broj, koji je za svakog studenta dostupan na ličnom e-nalogu.

Na studentskom računu mora biti dovoljno novca za prijavu ispita.

Skrećemo pažnju da uplate, u zavisnosti od toga kada su izvršene, mogu da kasne i do četiri dana (uplata izvršena u četvrtak posle podne leže na račun Fakulteta tek u ponedeljak).

Studenti koji nisu izmirili rate školarine u predviđenim rokovima, neće biti u mogućnosti da prijave ispite.

PRIJAVLJIVANJE TEMA ZAVRŠNOG MASTER RADA

II Obaveštavaju se studenti master akademskih studija – Master evropskih integracija da će se prijavljivanje tema završnog rada za junski ispitni rok I obaviti u periodu od 23. do 28. aprila 2021. godine.

Popunjene prijave završnog rada i potpisane od strane predloženog mentora (obrazac prijave) primaju se u Odseku za master akademske studije ili se mogu ubaciti u kutiju za prijavu ispita na master studijama koja se nalazi ispred Amfiteatra V.

Studenti upisani prvi put na master akademske studije u školskoj 2020/2021. godini ne plaćaju naknadu za prijavu i odbranu završnog master rada samo ako prijavu podnesu u tekućoj školskoj godini, zaključno sa prijavom za septembarski rok II.

Svi ostali studenti za prijavu i odbranu master rada uplaćuju naknadu:

-          državljani Republike Srbije i Republike Srpske - 15.000,00 dinara,

-          strani državljani - 150 evra (u dinarskoj protivvrednosti).

Uplata se vrši na tekući račun Pravnog fakulteta 840-1439666-55, u polju „poziv na broj“ SVI studenti, nezavisno od godine upisa, upisuju šifru 540 i broj indeksa.

Beograd, 23. april 2021. godine

Zavrsni rad MEI-prijava obrazac 2020-2021-English