Obaveštenje o prijavljivanju ispita za septembarski I ispitni rok školske 2023/2024. godine

Obaveštavaju se studenti doktorskih akademskih studija da će se prijave ispita za septembarski I ispitni rok primati od 25. juna do 5. jula 2024. godine.

Septembarski I ispitni rok će trajati od 22. avgusta do 5. septembra 2024. godine.

Prijave pristupnog rada dostavljaju se Odseku za master i doktorske studije nakon određivanja komisije za polaganje ispita iz predmeta Metodi naučnoistraživačkog rada i veštine i nakon što oba člana komisije potvrde temu pristupnog rada.

Napomene:

Studenti pribavljaju potpis privremenog mentora i nastavnika Metoda naučnoistraživačkog rada i veština, gde je to na obrascu naglašeno.

Studenti kojima su već određene komisije za polaganje ispita treba samo da obaveste Odsek za master i doktorske studije o nameri da pristupe ispitu u septembarskom I ispitnom roku.

Metodi - obrazac ispitne prijave

Pristupni rad - obrazac prijave

Usmeni doktorski ispit - obrazac ispitne prijave