Overa I i upis II semestra u školskoj 2023/2024. godini - master akademske studije

Overa I i upis II semestra obaviće se od 31. januara do 23. februara 2024. godine od 11.00 časova prema radnom vremenu Odseka za master i doktorske studije (ponedeljak, sreda i petak od 11.00 do 13.30 časova; utorak i četvrtak od 11.00 do 17.30 časova).

Za overu i upis semestra potrebno je pripremiti:

-         indeks, sa potpisima profesora o odslušanim časovima predavanja ili konsultacija u jesenjem semestru (studenti koji su oslobođeni nastave na osnovu člana 13, stav 2 Pravilnika o master akademskim studijama ne dobijaju potpise),

-         1 popunjen semestralni list,

-         samofinansirajući studenti: izmiriti odgovarajuću ratu školarine, u skladu sa predračunom dostupnim na e-student nalogu (uplatu je potrebno izvršiti bar jedan dan pre dolaska u Odsek za master i doktorske studije radi overe i upisa semestra).

Tekući račun Pravnog fakulteta 840-1439666-55.

-       u polje broj modela upisuje se 97,

-       u polje poziv na broj (odobrenje) upisuje se jedinstveni kontrolni broj, koji je za svakog studenta dostupan na ličnom e-student nalogu.

Obavezu overe semestra imaju SVI studenti koji su prvi put upisani na master akademske studije u školskoj 2023/2024. godini.

Overu I i upis II semestra umesto studenta može obaviti drugo lice.