Nagradni konkurs Dr Stefan Andonović (1991-2021) Pravni okvir veštačke inteligencije - potencijal i rizik u budućnosti

NAGRADNI KONKURS
DR STEFAN ANDONOVIĆ (1991-2021)

Pravni okvir veštačke inteligencije - potencijal i rizik u budućnosti

Prva nagrada se dodeljuje u iznosu od 40.000 dinara, uz objavljivanje nagrađenog rada u časopisu Strani pravni život, koji je rangiran u kategoriji M24 i uz učešće na jednoj od konferencija u organizaciji ili saorganizaciji Instituta za uporedno pravo.

Druga nagrada se dodeljuje u iznosu od 30.000 dinara, uz objavljivanje nagrađenog rada u časopisu Glasnik prava koji izdaje Pravni fakultet Univerziteta u Kragujevcu i uz učešće na jednoj od konferencija u organizaciji ili saorganizaciji Instituta za uporedno pravo.

Treća nagrada se dodeljuje u iznosu od 20.000 dinara, uz učešće na jednoj od konferencija u organizaciji ili saorganizaciji Instituta za uporedno pravo.

Rok za dostavljanje radova je 31. 3. 2024. godine, na mejl adresu: jovana.rajic@live.com.

Odluku o dodeljenim nagradama doneće stručni žiri, najkasnije do 30. 4. 2024. godine, dok će nagrade pobednicima biti dodeljene na svečanoj dodeli u 13. 5. 2024. godine u Institutu za uporedno pravo.

Stefan A3 2024_01

Uputstvo za autore - nagradni konkurs Stefan Andonović