Prijava dopunskih ispita za septembarski rok II u školskoj 2017/2018. godini

ИСПИТНИ РОКОВИ И ПРИЈАВЕ ДОПУНСКИХ ИСПИТА

У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ

- Септембарски испитни рок II –

Обавештавају се студенти мастер академских студија, који су на основу Одлуке о прецизирању услова за упис на мастер академске студије у обавези да полажу допунске испите, о испитним роковима и терминима за пријављивање допунских испита у септембарском испитном року II:

Септембарски испитни рок II 2018. године трајаће од 17. до 29. септембра 2018. године

Пријављивање испита обавиће се од 31. августа до 6. септембра 2018. године.

Накнада за пријављивање допунског испита износи:

-          2.300,00 динара – држављани Републике Србије и Републике Српске,

-          50 евра (у динарској противвредности) – страни држављани.

Текући рачун Правног факултета: 840-1439666-55

Позив на број: 520

Приликом сваког другог пријављивања испита, студенти имају могућност избора испитивача. Име и презиме жељеног испитивача уписати на пријави испита.

Испитна пријава за допунски испит (пријава испита за последипломске студије) купује се у књижари Факултета, а попуњену пријаву са уплатницом потребно је убацити у кутију за пријаву испита на мастер студијама која се налази испред Амфитеатра V или се може предати у Одсеку за мастер и докторске студије.

Напоменa:

-          Допунски испити припремају се према важећој литератури за основне студије.

Београд, 28. август 2018. године

ОДСЕК ЗА МАСТЕР И ДОКТОРСКЕ СТУДИЈЕ