Obaveštenje o prijavljivanju ispita za aprilski ispitni rok školske 2023/2024. godine

Obaveštavaju se studenti doktorskih akademskih studija da će se prijave ispita za aprilski ispitni rok primati od 13. do 19. marta 2024. godine.

Aprilski ispitni rok će trajati od 1. do 9. aprila 2024. godine.

Prijave pristupnog rada dostavljaju se Odseku za master i doktorske studije nakon određivanja komisije za polaganje ispita iz predmeta Metodi naučnoistraživačkog rada i veštine i nakon što oba člana komisije potvrde temu pristupnog rada.

Napomene:

Studenti pribavljaju potpis privremenog mentora i nastavnika Metoda naučnoistraživačkog rada i veština, gde je to na obrascu naglašeno.

Studenti kojima su već određene komisije za polaganje ispita treba samo da obaveste Odsek za master i doktorske studije o nameri da pristupe ispitu u aprilskom ispitnom roku.

Metodi - obrazac ispitne prijave

Pristupni rad - obrazac prijave

Usmeni doktorski ispit - obrazac ispitne prijave