Obaveštenje o prijavljivanju ispita za septembarski ispitni rok II

I Obaveštavaju se studenti doktorskih akademskih studija da će se prijave ispita za septembarski ispitni rok II primati od 1. do 5. septembra 2021. godine.

Septembarski ispitni rok II će trajati od 13. do 25. septembra 2021. godine.

Prijave pristupnog rada dostavljaju se Odseku za master i doktorske studije nakon određivanja komisije za polaganje ispita iz predmeta Metodi naučnoistraživačkog rada i veštine i nakon što oba člana komisije potvrde temu pristupnog rada.

Napomene:

Studenti pribavljaju potpis privremenog mentora i nastavnika Metoda naučnoistraživačkog rada i veština, gde je to na obrascu naglašeno.

Studenti kojima su već određene komisije za polaganje ispita treba samo da obaveste Odsek za master i doktorske studije o nameri da pristupe ispitu u septembarskom ispitnom roku II.

Metodi - obrazac ispitne prijave

Pristupni rad - obrazac prijave

Usmeni doktorski ispit - obrazac ispitne prijave