VAŽNO OBAVEŠTENJE

ZBOG OPASNOSTI OD ŠIRENJA ZARAZNE BOLESTI COVID-19 FAKULTET JE BIO PRINUĐEN DA PREDUZME NIZ KORAKA KAKO BI ISPITI U NAREDNIM ROKOVIMA BILI ODRŽANI UZ POŠTOVANJE SVIH PROPISANIH SIGURNOSNIH MERA.

IMAJUĆI U VIDU NAVEDENO, A USLED OGRANIČENIH VREMENSKIH I PROSTORNIH KAPACITETA FAKULTETA, OBAVEŠTAVAMO VAS DA ĆE MOLBE ZA ODLAGANJE I PROMENU ISPITIVAČA BITI ODOBRAVANE U ZNATNO MANJEM OBIMU NEGO ŠTO JE TO UOBIČAJNO. NAVEDENO MERE SU NEOPHODNE NAJPRE ZBOG VAŠE BEZBEDNOSTI I PRIMENJIVAĆE SE SAMO DOK TRAJE OPASNOST OD ŠIRENJA ZARAZNE BOLESTI.

NAPOMINJEMO DA STUDENT U TRENUTKU PODNOŠENJA MOLBE MORA IMATI DOVOLJNO SREDSTAVA NA SVOM E-STUDENT RAČUNU, JER U SUPROTNOM MOLBE KOJE BUDU ODOBRENE NEĆE MOĆI DA BUDE REALIZOVANE. (Uplatiti sredstva nekoliko dana ranije, da bi sredstva bila blagovremeno na računu).

UPRAVA FAKULTETA