SPISAK STUDENATA KOJI SU POLOŽILI KOLOKVIJUM IZ RIMSKOG PRAVA ODRŽAN 13.11.2020. GODINE

Upis ocena, za kandidate koji su položili prvi kolokvijum (za sve generacije), biće organizovan u sredu 2. decembra 2020. godine u amfiteatru Radomir Lukić, sa početkom u 12 časova. Svi kandidati su u obavezi da sa sobom ponesu indeks.

Kandidatima, koji nisu položili prvi kolokvijum, na raspolaganju je jedna facultas alternativa:

1.      Da na drugom kolokvijumu polažu gradivo prvog kolokvijuma, i, u slučaju da ga tada polože, gradivo drugog kolokvijuma polažu u terminu ispita.

2.      Da na drugom kolokvijumu polažu istovremeno gradivo prvog i drugog kolokvijuma, pri čemu, ukoliko polože, položili su sve predviđene predispitne obaveze, a  ako ne polože, smatra se da nisu položili nijedan kolokvijum.  

 

 

SPISAK STUDENATA GENERACIJE UPISA 2019. KOJI SU POLOŽILI KOLOKVIJUM IZ RIMSKOG PRAVA ODRŽAN 13.11.2020. GODINE:

Redni broj

Broj indeksa

Prezime i ime studenta

1

19/0038

Sovilj Ivana

2

19/0079

Kostadinović Ksenija

3

19/0167

Matić Marina

4

19/0167

Lejić Aleksa

5

19/0217

Savić Marija

6

19/0243

Đurić Nikolina

7

19/0249

Zorkić Valentina

8

19/0308

Petrović Aleksa

9

19/0366

Ostojić Anja

10

19/0406

Stanimirović Ana

11

19/0410

Radovanović Marija

12

19/0449

Ristić Sofija

13

19/0497

Tomić Nikola

14

19/0513

Lazić Nevena

15

19/0554

Stanisavljević Teodora

16

19/0568

Maksimov Teodora

17

19/0572

Urošević Teodora

18

19/0576

Živaljević Anđela

19

19/0597

Vukobratović Anđela

20

19/0615

Novović Nikola

21

19/0620

Roganović Marija

22

19/0624

Jocić Jovana

23

19/0636

Stojanović Anđela

24

19/0664

Janković Marija

25

19/0672

Kovačević Sara

26

19/0697

Stamenković Vanja

27

19/0712

Sekulić Sara

28

19/0716

Živković Ivana

29

19/0734

Milivojević Anđela

30

19/0742

Garović Nikola

31

19/0773

Radovanović Isidora

32

19/0804

Tadić David

33

19/0824

Matuzović Katarina

34

19/0827

Milivojević Milica

35

19/0829

Bošković Jelena

36

19/0841

Stanković Jovana

37

19/0881

Janković Lazar

38

19/0914

Panić Ivana

39

19/0944

Obradović Julijana

40

19/0945

Cmiljanović Mihailo

41

19/0959

Makarić Milica

42

19/0989

Janjić Anastasija

43

19/1050

Ilić Viktor

44

19/1066

Čolović Anđela

45

19/1074

Rogić Natalija

46

19/1101

Popadić Teodora

47

19/1103

Sinadinović Aleksandra

48

19/1158

Marković Nataša

49

19/1191

Dramićanin Isidora

50

19/1206

Aleksić Tijana

51

19/1211

Vučetić Pavle

52

19/1220

Tošić Anastasija

 

 

 

 

SPISAK STUDENATA GENERACIJE UPISA 2020. KOJI SU POLOŽILI KOLOKVIJUM IZ RIMSKOG PRAVA ODRŽAN 13.11.2020. GODINE:

Redni broj

Broj indeksa

Prezime i ime studenta

Broj bodova na kolokvijumu

Ocena na kolokvijumu

1

20/0038

Matić Dragan

37.00

5

2

20/0016

Popović Iva

37,00

5

3

20/0689

Paunović Aleksandra

37,00

5

4

20/0036

Janjić Anastasija

36.00

5-

5

20/0071

Rakonjac Natalija

36.00

5-

6

20/0152

Živanović Ivana

35.00

4

7

20/0074

Vit Ana-Marija

35.00

4

8

20/0239

Trailović Sara

32.50

4

9

20/0497

Todosić Matija

32.50

4

10

20/0178

Kašiković Dragiša

30.50

3+

11

20/0700

Joković Petar

30.50

3+

12

20/0372

Misailović Andrijana

30.50

3+

13

20/0262

Lukaja Sara

30.00

3

14

20/0404

Stanković Jovan

30.00

3

15

20/0206

Milovanović Valentina

30.00

3

16

20/0042

Stanić Milutin

29.50

3

17

20/0476

Anđelković Anđela

29.00

3

18

20/0281

Stanimirović Iva

29.00

3

19

20/0578

Paštar Matija

29.00

3

20

20/0007

Bogićević Milica

28.50

3

21

20/0154

Savković Milica

28.50

3

22

20/0223

Cvjetković Aleksandra

28.50

3

23

20/0113

Kljajić Anja

28.50

3

24

20/0270

Marković Ana

28.50

3

25

20/0176

Zdravković Neda

28.00

3

26

20/0068

Kujundžić Ana

27.50

3

27

20/0004

Obradović Vera

27.00

3

28

20/0149

Ivković Tamara

27,00

3

29

20/0117

Božović Iva

26.50

3

30

20/0067

Simić Ana

26.50

3

31

20/1083

Bojović Nemanja

26,00

3

32

20/0898

Nešić Marko

26.00

3

33

20/0645

Milovanović Aleksandra

26.00

3

34

20/0308

Krsmanović Elena

26.00

3

35

20/0343

Krajić Ekatarina

25.50

2+

36

20/0166

Marković Ana

25.50

2+

37

20/0080

Ristivojević Jana

25.00

2+

38

20/0595

Kajukt Sara

25.00

2

39

20/0322

Kelović Brankica

24.00

2

40

20/0133

Cvetković Anastasija

24.00

2

41

20/0302

Nikić Nemanja

24.00

2

42

20/0193

Simić Nevena

23.50

2

43

20/0001

Kaličanin Nikoleta

23.50

2

44

20/0736

Marković Hristina

23.50

2

45

20/0233

Radić Nemanja

23.00

2

46

20/0285

Nešović Anastasija

23.00

2

47

20/0540

Vučković Ivan-Momčilo

22.50

2

48

20/0186

Glišović Teodora

22.00

2

49

20/0048

Brakus Marta

22.00

2

50

20/0155

Crvčanin Vernesa

21.50

2

51

20/0761

Jašić Đorđe

21.50

2

52

20/0265

Prodanović Dragana

21.00

2

53

20/0015

Vujanović Andrea

21.00

2

54

20/0478

Petrović Milica

21.00

2

55

20/0812

Đelević Nikola

21,00

2

56

20/0561

Lutovac Nađa

20.00

2

57

20/0691

Štrbac Maša

20.00

2

58

20/0300

Žarković Dimitrije

20.00

2