OBAVEŠTENJE O ODRŽAVANJU NASTAVE U PROLEĆNOM SEMESTRU ŠKOLSKE 2020/2021. GODINE, U POSEBNIM USLOVIMA USLED OPASNOSTI OD ŠIRENJA ZARAZNE BOLESTI COVID-19

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI PRAVNOG FAKULTETA DA NASTAVA I VEŽBE, U PROLEĆNOM SEMESTRU ŠKOLSKE 2020/2021. GODINE, POČINJU 22. FEBRUARA 2021. GODINE

I TRAJU DO 25. MAJA 2021. GODINE

ZBOG OPASNOSTI OD ŠIRENJA ZARAZNE BOLESTI COVID-19, U PROLEĆNOM SEMESTRU 2020/2021 GODINE:

-          PREDAVANJA ĆE SE IZVODITI ONLINE PUTEM FAKULTETSKE INTERNET PLATFORME U VREME KOJE ĆE BITI OBJAVLJENO U RASPOREDU PREDAVANJA. DETALJNA OBAVEŠTENJA O NAČINU PRISTUPA I ODRŽAVANJU PREDAVANJA BIĆE DOSTUPNA NA STRANICI STUDENTSKI INFO (info.ius.bg.ac.rs) I MOODLE PLATFORMI (lms.ius.bg.ac.rs).

-          VEŽBE I STUDIJSKE GRUPE ODRŽAVAĆE SE  U ZGRADI FAKULTETA KAO I ONLINE  PUTEM FAKULTETSKE INTERNET PLATFORME  U VREME KOJE ĆE BITI OBJAVLJENO U RASPOREDU.

-          KONSULTACIJE ĆE SE ODRŽAVATI  U ZGRADI FAKULTETA KAO I ONLINE PREMA UTVRĐENOM RASPOREDU.