U P I S predmeta (ESPB bodova) iz kojih se nastava izvodi u prolećnom semestru

U P I S

predmeta (ESPB bodova) iz kojih se nastava izvodi u prolećnom semestru

(posle februarskog ispitnog roka 2022. godine)

1. Studenti, koji su upisali manje od 72 ESPB boda prilikom upisa u školsku 2021/2022. godinu, mogu da podnesu zahtev za upis predmeta koji su predviđeni nastavnim planom i programom upisane godine studija u prolećnom semestru, s tim da ukupan zbir upisanih bodova ne može da bude veći od 72 ESPB boda.

2. Studenti, koji zaključno sa februarskim ispitnim rokom 2022. godine polože sve ispite iz prethodne godine studija, mogu da podnesu zahtev za upis predmeta koji su predviđeni nastavnim planom i programom upisane godine studija u prolećnom semestru, a koje nisu upisali prilikom upisa u školsku 2021/2022. godinu.

Zahtevi za upis predmeta primaće se od 24. februara 2022. do 8. marta 2022. godine. Po isteku ovog roka zahtevi se neće primati.

B E O G R A D

23. FEBRUAR  2022. GODINE