Obaveštenje o dokupu ESPB bodova

Upis predmeta (ESPB bodova) iz kojih se nastava izvodi u prolećnom semestru

(posle februarskog ispitnog roka 2023. godine)

1. Studenti koji su upisali manje od 72 ESPB boda prilikom upisa u školsku 2022/2023. godinu, mogu da podnesu zahtev za upis predmeta koji su predviđeni nastavnim planom i programom upisane godine studija u prolećnom semestru, s tim da ukupan zbir upisanih bodova ne može da bude veći od 72 ESPB boda.

2. Studenti, koji zaključno sa februarskim ispitnim rokom 2023. godine, polože sve ispite iz prethodne godine studija, mogu da podnesu zahtev za upis predmeta koji su predviđeni nastavnim planom i programom upisane godine studija u prolećnom semestru, a koje nisu upisali prilikom upisa u školsku 2022/2023. godinu.

Molbe za upis predmeta primaće se od 20. februara do 3. marta 2023. godine, na šalterima fakulteta. Po isteku ovog roka zahtevi se neće primati.

13. februar 2023. godine                                                                                                                    IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA