Konkurs za studentske kredite i stipendije

O B A V E Š T E NJ E

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije je raspisalo Konkurs za studentske kredite i stipendije za studente koji su u školskoj 2023/24. godini upisani na teret BUDŽETA Republike Srbije. Prijava na konkurs traje od 2. do 31. oktobra 2023. godine nakon upisa u školsku 2023/24.godinu i podnose se na šalteru br.2 od 8 do 13 sati svakog radnog dana uz obavezan INDEKS. Studenti koji prvi put konkurišu -  Prijavu na konkurs mogu nabaviti u „Prosvetnom pregledu“ , Dečanska 6, u Beogradu.

Studenti koji nastavljaju korišćenje stipendije ili kredita ,ili prelaze sa stipendije na kredit i obratno, Obrazac br.1a, mogu preuzeti na šalteru br.2 od 8 do 13 sati, radi kopiranja u jednom primerku.

Konkursna dokumentacija dostavljena po isteku navedenog roka neđe biti razmatrana.