Kolokvijum iz Međunarodnog privatnog prava

Za studente koji vežbe pohađaju kod Fani Spalević, kolokvijum iz Međunarodnog privatnog prava održaće se 10.04.2024. god. u 17:10 časova (studenti koji su kompjuterski vežbe dobili ponedeljkom) i u 17:55 časova (studenti koji su kompjuterski vežbe dobili utorkom i oni koji nisu kompjuterski dobili vežbe) - u amfiteatru V. Takođe, potpisivanje kolokvijuma je u 16:15 časova u amfiteatru VII.

Za studente koji vežbe pohađaju kod Marka Došlića, kolokvijum će se održati 10.04.2024. god. u 17:10 časova, za sve grupe, u amfiteatru V.

Takođe, potpisivanje kolokvijuma je u 19:00 časova u slušaonici III.

Informacije o kolokvijumu i potpisivanju istog za studente koji vežbe pohađaju kod asistenta Stefana Jovanovića su dostupne na moodle stranici Stefana Jovanovića."

B e o g r a d

09. april 2024. godine                                                                                                                                               IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA