Radionica za studente završnih i master studija pod nazivom „Studija slučaja: Korporativne istrage“ 16. april u 17:10 č Amfiteatr VII

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu, u saradnji sa advokatskom kancelarijom Karanović & Partners, u okviru nastave iz veštine Studije slučaja i simulacija suđenja organizuje radionicu za studente završnih i master studija pod nazivom „Studija slučaja: Korporativne istrage“.

Studenti će imati priliku da se kroz predavanje detaljnije upoznaju sa pojmom korporativne istrage kroz prizmu jednog slučaja iz prakse.

Predavači će približiti kako to počinje jedna korporativna istraga, kako izgleda rad advokata na njoj, koji su povezani rizici i eventualni problemi koji se javljaju u praksi, kao i posledice koje koruptivna dela mogu imati po kompanije i involvirane pojedince, kako na lokalnom, tako i na međunarodnom nivou.

Radionica će se održati 16. aprila u 17:10 časova u Amfiteatru VII.