Radionica na Pravnom fakultetu - Postupanje sa problematicnim potrazivanjima - 24. april

Pravni fakultet u Beogradu imaće priliku da sa advokatskom kancelarijom Karanović & Partners organizuje radionicu za studente završnih i master studija, pod nazivom "Postupanje sa problematičnim potraživanjima".

Problematična potraživanja predstavljaju opterećenje za banke i kompanije, koje moraju pronaći najbolji način da njima efikasno upravljaju.

Saznajte više o mehanizmima koji se koriste radi ostvarenja tog cilja u diskusiji koju će sa vama voditi Milica Volarev i Dimitrije Ilić, advokati u saradnji sa Karanović & Partners.

Radionica će se održati u sredu 24. aprila u 17:10 časova u Amfiteatru VII u okviru nastave iz veštine Studija slučaja i simulacija suđenja.