PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI 1 ISPITNI ROK 2024. GODINE

Septembarski 1 ispitni rok počinje 22. avgusta, a završava se 5. septembra 2024. godine.

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI 1 ISPITNI ROK VRŠI SE OD 21. DO 28. JUNA 2024. GODINE.

U SEPTEMBARSKOM 1 ISPITNOM ROKU MOGU SE POLAGATI ISPITI:

1. iz predmeta iz kojih je student ispunio predispitne obaveze;

2.      iz predmeta sa nastavne grupe i izbornih predmeta sa III i IV godine studija (pod uslovom da su iz tih predmeta ispunili predispitne obaveze) i ako nisu položili sve ispite iz predmeta prethodne godine studija.

-       Izbor ispitivača vrši se u skladu sa Odlukom o organizaciji ispita.

-       U Septembarskom 1 ispitnom roku moguće je uslovno prijavljivanje ispita.

Plaćanje ispita se vrši prema Odluci o visini naknada koje plaćaju studenti osnovnih akademskih studija u školskoj 2023/2024. godini, a u skladu sa obaveštenjem o elektronskom prijavljivanju ispita, koje je objavljeno na sajtu Fakulteta i elektronskom nalogu studenata.

21. 6. 2024. GODINE                                                IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA