OBAVEŠTENJE U VEZI SA RADOM E-STUDENT NALOGA USLED NAJAVLJENOG ISKLJUČENJA STRUJE.

Poštovane studentkinje i studenti,

Kao što ste već obavešteni, studentska služba (šalteri) neće raditi u četvrtak, 27. juna i petak 28. juna 2024. godine.

Takođe, 27. juna, u periodu isključenja struje neće raditi ni fakultetski informacioni sistem, a samim time ni e-student nalog (najverovatnije od 7-15č).

Nakon toga, studenti mogu normalno da koriste e-student nalog za prijavu ispita i sl.

Sve uplate koje budu izvršene u sredu, 26. juna i četvrtak 27. juna prepodne, biće evidentirane u petak 28. juna, rano ujutru, tako da će studenti moći regularno da prijave ispite preko svog e-student naloga u petak, 28. juna, do ponoći.

26. jun 2024. godine                                                                   IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA